تبلیغات
منتظران ظهور - شهداء از ظهور امام زمان (عج) می گویند
منتظران ظهور

مهمترین سفارش شهدا به مردم ، در پیش گرفتن رفتارها ، کسب خصوصیات و اتخاذ رویه هایی است که زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) و سبب تعجیل در آن می شود . این موضوع نشان میدهد که مقوله ظهور یکی از اصلی ترین دغدغه ها و آرمانهای شهداء بوده است. شهیدان از منتظرین ظهور بودند و حضور خود را در جنگ حق و باطل به مثابه زمینه سازی برای ظهور و اتصال به انقلاب حضرت مهدی(عج) قلمداد می کردند به همین دلیل برای تعجیل ظهور آقا امام زمان نه تنها از هیچ کوششی دریغ نمی ورزیدند بلکه دیگران را نیز برای تحقق این امر خطیر ترغیب و تشویق می کردند و این حقیقت به زیبایی در وصیت نامه ها و آثار این ستاره های هدایت هویداست.

وصیت نامه شهدا گرانقدر هشت سال دفاع مقدس بیشتر مشتمل بر تاکید ها و سفارش هایی است که محور آنها معنویت ، خدامحوری ، تبعیت از قرآن و سنت و سیره معصومین علیهم السلام و اخلاق و رفتار اسلامی است و معنویت ، روحیات و اخلاق سازندگی ، کار و تلاش و تعهد را به انسان هدیه می دارد. سفارش های شهدا ابعاد مختلفی دارد. درزمینه ها وعرصه های مختلفی. رهنمودها و دلواپسی های خود را ابراز داشتند. یکی از تاکیدها و سفارشهای شهدا، امام زمان(عج ) است .مهمترین سفارش شهدا به مردم ، در پیش گرفتن رفتارها ، کسب خصوصیات و اتخاذ رویه هایی است که زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) و سبب تعجیل در آن می شود . این موضوع نشان میدهدکه شهدا علاقمند به ظهور و از منتظرین ظهور حضرت مهدی(عج)بوده اند. یکی از بزرگترین آرمانها و آرزوهای آنان ظهور حضرت بقیة الله الاعظم می باشد.شهیدان از منتظرین ظهور بودند وحضور خود را درجنگ حق و باطل به مثابه زمینه سازی برای ظهور و اتصال به انقلاب حضرت مهدی قلمداد می کردند به همین دلیل برای تعجیل ظهور آقا امام زمان نه تنها از هیچ کوششی دریغ نمی ورزیدند بلکه دیگران را نیز برای تحقق این امر خطیر ترغیب و تشویق می کردند. شهدا والا مقام تاکید داشتند.

ظهور

شهید آوینی

نتیجه نهایی را باید در سرنوشت موعود جهان جستجو کرد .ما مرده و شما زنده.خواهیم دید که بلاخره چه کسی پیروز خواهد شد و چه کسی زمین را به ارث خواهد برد؟حق یا باطل،امام حسین علیه السلام یایزید،حزب الله یا صدام،حضرت امام و یا غرب و شرق،امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف یا دجال.

بسیجی شهید عبدالله کاویان تلوری از بندرگز

روزی امام عصر(عج) با اراده خداوند از پس پرده غیب، ظاهر خواهد شد وبساط ظلم و استکبار را از جهان برخواهد کند

وصیتنامه شهید 12 ساله رضا پناهی

    

 

هدف من از رفتن به جبهه این است که اولاً به ندای «هل من ناصر ینصرنی» لبیک گفته باشم و امام عزیز و اسلام را یاری کنم و آن وظیفه‌ای را که امام عزیزمان بارها در پیام‌ها تکرار کرده، که هرکس که قدرت دارد واجب است که به جبهه برود، و من می‌روم که تا به پیام امام لبیک گفته باشم. آرزوی من پیروزی اسلام و ترویج آن در تمام جهان است و امیدوارم که روزی به یاری رزمندگان، تمام ملت‌های زیر سلطه آزاد شوند

شهید علی‌اصغر رجائی

مجالس‌ دعا را بپا دارید چون‌ ما هر چه‌ داریم‌ از دعا داریم‌. از دعا کردن‌ به‌ جان‌ امام‌ و رزمندگان‌ خدداری‌ نکنید. دعا برای‌ تعجیل‌ در ظهور آقا امام‌ زمان‌(عج‌) بکنید. دعای‌ فرج‌ یادتان‌ نرود. خدایا، خدایا تا انقلاب‌ مهدی‌ خمینی‌ را نگهدار. رزمندگان‌ اسلام‌ نصرت‌ عطا بفرما . یاران‌ با وفای‌ امام‌ ما نگهدار. صدام‌ و صدامیان‌ نابودشان‌ بگردان‌. به‌ امید فتح‌ کربلای‌ معلای‌ حسینی‌

شهید جواد کریمی

 

به شکر الهی انقلاب اسلامی ایران در پی گردش هر شبانه روز گامی فراتر بر روند تکاملی و جهانی شدن خود افزوده و بیش از پیش تکوین می یابد و نام پرافتخارش از این راه آوازه هر آزاد مرد مسلمان می شود و مستضعفین جهان در پی گسترش جبهه اسلام در دنیا هر روز بیش از پیش دلگرم و جذب دین مبین پیامبر خدا می شوند.

از سوی دیگر منافقین و کفّار هرلحظه که از عمر این انقلاب می گذرد مفتضحانه شکست خورده و رسوای خاص و عام می گردند و این جای بسی امیدواری است که هر لحظه در انتظار انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) باشیم به امید آن روز توصیه من به همه دوستان و برادرانم این است، هر روز امیدوارتر به انقلاب و جهانی شدن انقلاب اسلامی بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنید و در راه پاسداری از اسلام فعال و کوشا باشید که امروزه پاسداری از اسلام یک وظیفه شرعی و الهی است و در این زمان بیش از هر فرصت دیگر اسلام احتیاج به یاری و کمک شما امت قهرمان دارد و این در زمانی است که فریاد «هل من ناصر ینصرنی» حسین زمان بگوش می رسد که اسلام را یاری دهید.

شهید جعفر احمدی حمد گو :
... از برادران عزیز تقاضا دارم که به هر قیمتی که شده از اسلام و قرآن دفاع کنند و پرچم انقلاب اسلامی را حتی شده با خون های مقدس خود برافراشته نگه دارند تا این انقلاب به صاحب اصلی اش حضرت مهدی (عج) سپرده شود تا با ایجاد حکومت جهانی ایشان شاهد آزادی کربلا و قدس عزیز باشیم .

شهید محمد حسین سهرابی فر :


... توصیه ام به امت شهید پرور این است که الآن حسین زمان ندای هل من ناصرش همه جابلند است ، باید دل به خدا بست و به یاری اش شتافت تا انشاالله این انقلاب صحیح و سالم به صاحب اصلی اش تحویل داده شود .

 
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : Iman
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
http://up.sirtapiyaz.ir/uploads/1404629421571.gif